6 pomysłów od Maxi Zoo na wyjątkowe Walentynki z pupilem - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

6 pomysłów od Maxi Zoo na wyjątkowe Walentynki z pupilem

14 lutego 2024

  1. Spacer we dwoje

Zarezerwuj więcej czasu i wybierz się ze swoim psem w miejsce, którego zazwyczaj nie odwiedzacie. Twój pies na pewno doceni okazję do eksploracji nowego terenu. Zarezerwuj sobie więcej czasu i daj czworonogowi przestrzeń na szaleństwo na świeżym powietrzu. Zabierz jego ulubione smaczki i zabawki. Gwarantujemy, że wtedy spacer będzie naprawdę wyjątkowy.

  1. Wyjątkowa kolacja

Przygotuj walentynkowe przysmaki dla swojego czworonożnego przyjaciela. Możesz upiec domowe ciasteczka w kształcie serca lub przyrządzić zdrową kolację. Pamiętaj, musisz wybrać składniki bezpieczne dla pupila i dostosowane do jego diety. Przepis na pyszne i zdrowe wypieki znajdziesz w poradniku Maxi Zoo https://www.maxizoo.pl/magazyn/pies/zywienie/przygotowanie-ciasteczek/.

Chcesz, żeby kolacja walentynkowa była jeszcze lepsza? Podaj ją na macie do lizania. Dodatkowo zapewnisz czworonogowi umysłową stymulację i świetną zabawę. Maty opracowane z myślą o potrzebach zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej Maxi Zoo https://www.maxizoo.pl/c/pies/zabawki-dla-psow/wywiadowcze/.

  1. Walentynkowy prezent

Najważniejsze jest okazywanie miłości, ale drobny upominek na pewno będzie świetnym dodatkiem do wspólnie spędzonego dnia. Psy, koty oraz ptaki uwielbiają nowe doświadczenia, dlatego zamiast kwiatów i czekoladek podaruj im zabawkę. Postaw na produkt, który będzie spełniał potrzeby Twojego zwierzęcia. Gwarantujemy, że sprawisz mu tym niezwykłą radość. Bogatą ofertę zabawek dla zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz na stronie https://www.maxizoo.pl/.

  1. Domowe SPA

Zadbaj o to, aby Twój pupil poczuł się wyjątkowo. Włącz muzykę przeznaczoną dla zwierząt i przygotuj mu relaksacyjną kąpiel lub sesję głaskania i masażu. Domowe SPA poza świetną okazją do wykonania zabiegów pielęgnacyjnych to też skuteczny sposób na zacieśnianie więzi z pupilem.

  1. Podziel się miłością z potrzebującymi zwierzętami

Walentynki to także czas na okazywanie miłości tym, którzy jej potrzebują. Odwiedź lokalne schronisko i podaruj potrzebne produkty. Dobrym pomysłem będzie zabranie jednego z podopiecznych na spacer lub umilenie mu czasu sesją głaskania. Nawet nie wiesz, jak będzie Ci wdzięczny. Dary dla potrzebujących pupili możesz również zostawiać w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo. Wystarczy, że wrzucisz je do specjalnego pojemnika w wyznaczonej strefie. Następnie sieć przekaże produkty schroniskom i stowarzyszeniom, z którymi współpracuje.

  1. Poszukiwanie skarbów

W łatwy sposób możesz przeobrazić swój dom w wielki skarbiec. Wystarczy, że dobrze się do tego przygotujesz. Sięgnij po ulubione przysmaki pupila i schowaj je w różnych częściach domu. Zaangażuj go do zabawy w poszukiwanie. Pamiętaj, żeby postawić na kreatywność i nie ułatwiać mu zadania. Poszukiwanie pyszności w różnych zakamarkach domu będzie dla niego świetną rozrywką. Przy okazji możecie poćwiczyć komendy. Ulubione smaczki zawsze znajdziesz w Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/c/pies/karma-dla-psow/przekaski-i-napoje/.

W dodatku z okazji zbliżających się Walentynek, Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę – 14% rabatu na przysmaki dla psów, kotów i małych zwierząt! Promocja obowiązuje w dniach 12-14 luty w sklepach stacjonarnych po aktywacji kuponu w aplikacji i okazaniu jej przy kasie oraz w sklepie online z kodem: WALENTYNKI14. Oferty z kuponów nie łączą się z rabatem Friends 5% oraz innymi rabatami i promocjami. Więcej szczegółów o akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/walentynki-przysmaki/.