Wystawa prosto z duńskiego parku LEGOLAND® w CH Bielawy! - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Wystawa prosto z duńskiego parku LEGOLAND® w CH Bielawy!

LEGOLAND® z Billund przyjedzie do Torunia! W dniach 17-18 lutego 2018 r. w Centrum Handlowym Bielawy odbędzie się niezwykłe rodzinne wydarzenie Weekend z LEGOLAND® Billund Resort. Prosto z jednego z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie przyjadą m.in. kultowe postaci LEGO® czy elektryczne samochody zbudowane z klocków. Będzie też dinozaur z Givskud Zoo, multimedialna strefa i stoiska do tworzenia budowli ograniczonych tylko wyobraźnią. Na odwiedzających czekają nagrody, w tym rodzinna wycieczka do duńskiego LEGOLAND® Billund Resort!

Świat LEGO® dla każdego!

LEGO® – to ulubione zabawki dzieci na całym świecie niezmiennie od kilkudziesięciu lat. Klocki składające się z kawałków plastiku pokrytych wypustkami są nie tylko częścią świata zabawek, ale światowej popkultury. Kiedy układamy klocki LEGO® ogranicza nas tylko wyobraźnia. I to właśnie do dziecięcego świata wyobraźni w dużej skali będzie można się przenieść w weekend 17-18 lutego w Centrum Handlowym Bielawy podczas Weekendu z LEGOLAND® Billund Resort.

Atrakcje podczas weekendu z LEGOLAND® Billund

Jak rozwinięty i zróżnicowany jest świat LEGO® będzie można przekonać się odwiedzając poszczególne atrakcje strefy zabawy. Organizatorzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji, w tym:

jedyne poza LEGOLAND® elektryczne samochody LEGO®, na których dzieci będą mogły bezpłatnie jeździć po wyznaczonym torze,
strefę multimedialną z interaktywnymi grami,
rodzinne strefy pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji,
strefę zabawy LEGO® Soft Bricks,
specjalną strefę malowania twarzy.
kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z parku rozrywki w Billund.

Przygotowane zostały również ciekawe konkursy, w których do wygrania będzie wiele nagród m.in. zestawy klocków, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort.

Niezwykła nagroda dla Legomaniaków!

Główną nagrodą w konkursach, jest rodzinny wyjazd do Billund, gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie, obchodzący w tym roku swoje 50-lecie. To jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. Otwarty w 1968 r. jest największym parkiem Legoland na świecie. Zwiedzający mają okazję podziwiać między innymi miniatury autentycznych budowli, jak stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, Statuę Wolności i inne miniatury, związane zwłaszcza z tematyką duńską.