Spotkanie z animacją i dubbingowaniem bajek w CH Bielawy - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Spotkanie z animacją i dubbingowaniem bajek w CH Bielawy

W niedzielę 28 sierpnia w godzinach 11:00-18:00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza swoich najmłodszych Klientów na warsztaty animacji oraz dubbingowania bajek, w efekcie których powstanie film animowany z najmłodszymi klientami CH Bielawy w roli podkładających głosy pod postacie z animacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dzień rozpocznie się od warsztatów animacji poklatkowej, podczas których dzieci – pod okiem specjalistów – różnymi technikami (np. rysunek, plastelina, piasek) stworzą własne animowane filmy. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach – maluchy najpierw stworzą swoich własnych bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Kolejnym krokiem na drodze do stworzenia filmu animowanego będą warsztaty dubbingowania, podczas których bohaterowie wcześniej stworzeni przez dzieci przemówią ich własnymi głosami! Każdy z uczestników będzie mógł podłożyć głos jednej z postaci filmów, a głosy zostaną nagrane w specjalnie przygotowanym do tego studiu nagraniowym. Każdy z młodych twórców znajdzie swoje nazwisko w napisach końcowych. Gotowy film będziemy przesyłać na wskazany przez rodzica (opiekuna) adres mailowy.

W programie wydarzenia także spotkanie z bohaterami najsłynniejszych animacji – Minionkiem, Smerfetką i Angry Birds, których kostiumy przywdzieją animatorzy. Najmłodsi będą mogli przywitać się z ulubionymi bohaterami oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Na maluchy będzie czekać również Strefa Bajkowych Charakteryzacji, w której profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ukochanych bohaterów filmowych. Nie zabraknie także konkursów z filmowymi nagrodami.

Dzień zapowiada się niezwykle bajecznie! Poprzez zabawę najmłodsi będą mogli poznać świat animacji oraz wcielić się w rolę młodych twórców filmów animowanych. Zapraszam całe rodziny w niedzielę do Bielaw na odkrywanie świata bajek oraz wspólne tworzenie filmu animowanego.