Rodzinne piknikowanie w stylu eko w Centrum Handlowym Bielawy - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Rodzinne piknikowanie w stylu eko w Centrum Handlowym Bielawy

W sobotę 20 czerwca przyjdź wraz z rodziną i przyjaciółmi do Centrum Handlowego Bielawy na rodzinny piknik w stylu eko! Czekają na Ciebie m.in. Wioska Zdrowego Żywienia, konkurencje zręcznościowe czy strefa gier i zabaw dla dzieci! Gwarantowane atrakcje dla każdego!

W sobotę w godzinach 13.00-18.00 podczas pikniku rodzinnego do dyspozycji klientów Centrum Handlowego Bielawy będzie aż pięć stref tematycznych: Strefa Leroy Merlin, Strefa Eco, Strefa gier i zabaw „Eko Wioska”, Strefa atrakcji rowerowych i plac zabaw oraz Strefa piknikowa „Wioska Zdrowego Żywienia”. Specjalnie dla miłośników klimatów eko Leroy Merlin zorganizuje warsztaty projektowania stolików z palet drewnianych. Najmłodsi będą mogli przyłączyć się do akcji „Dzieciaki sadzeniaki”, której celem jest nauka sadzenia roślin. Z kolei dorośli będą mogli sprawdzić się w konkurencjach techniczno-zręcznościowych takich jak składanie domku z płyt paździerzowych czy wycinanie logo z deski za pomocą piłki ręcznej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy pikniku będą mogli także wymienić makulaturę na sadzonkę oraz wziąć udział w warsztatach sortowania śmieci. Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka zużytych baterii, tonerów, kaset i płyt CD, sprzętu RTV i AGD oraz akumulatorów.

Na najmłodszych czekają liczne konkursy i zabawy. W Recyklingowym Zoo dzieci będą tworzyć oryginalne zabawki z materiałów odpadowych oraz wykonywać biżuterię z wikliny! Nie zabraknie również gier podwórkowych oraz ekopuzzli w rozmiarze XXL! Z myślą o maluchach działać też będzie strefa atrakcji rowerowych, gdzie odbędzie się nauka poruszania w ruchu drogowym pod okiem instruktora oraz CH Bielawy promować będzie noszenie odblasków wśród dzieci i dorosłych.

W Wiosce Zdrowego Odżywania klienci będą mogli skorzystać z porad dietetyka, a mistrzyni gotowania przeprowadzi pokaz kulinarny oparty na ekologicznych produktach, dzięki któremu uczestnicy wydarzenia przekonają się, że zdrowe jedzenie może być smaczne!

Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert „Eko Batucada” – orkiestry recyklingowej, która gra na instrumentach wykonanych z odpadów.