Odkrywaj Nowe Bielawy! - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Odkrywaj Nowe Bielawy!

Czym zaskoczą Was Nowe Bielawy? Odmienionymi wnętrzami, coraz bogatszą ofertą marek i odświeżonym wizerunkiem!

Dzięki licznym inwestycjom Nowe Bielawy przeszły spektakularną metamorfozę.
Centrum zyskało całkiem nowe oblicze – teraz to obiekt jeszcze bardziej nowoczesny, dynamicznie się rozwijający i z dużym potencjałem dla Najemców.
Co w nim znajdziecie?

Nowoczesne i wygodne wnętrza

Obiekt przeszedł modernizację i zyskał komfortową przestrzeń, lifting objął m.in. strefę food court, pasaże handlowe, fasadę oraz rewitalizację otoczenia. Nowe Bielawy to także coraz liczniejsze udogodnienia dla Klientów zaspokajające potrzeby całej rodziny. Na kupujących czekają m.in. nowoczesne strefy relaksu, bookcrossingowa biblioteczka czy wypełnione atrakcjami strefy zabawy dla najmłodszych, gdzie można odpocząć i ciekawie spędzić czas między zakupami.  

Kompleksowa oferta

Wyróżnia nas szeroka oferta, na którą składa się obecnie 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Do Nowych Bielaw dołączyły nowe, popularne marki m.in. z segmentu wyposażenia wnętrz, mody czy zdrowia i urody. Ostatnie lata  to debiuty m.in. home&you, Big Star, Monnari, Kodano Optyk, Rebel Electro czy piekarni Bartkowscy. Coraz więcej marek docenia również duży potencjał formatu convenience, który jest bardziej odporny na skutki pandemii. O zaufaniu naszych partnerów biznesowych świadczą m.in. przedłużenia umów z dotychczasowymi najemcami oraz nowe inwestycje np. remodeling istniejących już salonów. . Co przyciąga do nas Klientów? Kompleksowa oferta idealna na szybkie, codzienne zakupy w dobie pandemii, liczne udogodnienia zakupowe orazrestrykcyjne dbanie o bezpieczeństwo

Nowy wizerunek

Nowe Bielawy wkroczyły w kolejny etap rozwoju z nową energią.  W ostatnich latach nasze centrum zyskało m.in. nową nazwę, nowe logo, a także przejrzysty serwis internetowy, który ułatwia poruszanie się po naszej ofercie. Nowe Bielawy to obiekt mocno osadzony w swoim sąsiedztwie i dbający o relacje z lokalną społecznością. Należy także do grona najbardziej ekologicznych centrów handlowych w Polsce, o czym świadczy prestiżowy certyfikat BREEAM In-Use. Dziś prezentujemy się jako nowoczesne centrum handlowe i planujemy kolejne inwestycje.

Ty również możesz stać się częścią tych zmian!

Zachęcamy do współpracy i kontaktu!

Karolina Nitowska
Leasing Manager
tel: 882 014547
karolina.nitowska@newbridge.com.pl