Nowe Bielawy witają! - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Nowe Bielawy witają!

Idzie nowe! Nasze centrum dotychczas znane Wam jako Centrum Handlowe Bielawy zmieniło nazwę na Nowe Bielawy. Wraz z nową nazwą pojawiło się nowe logo, nowa strona internetowa oraz nowe udogodnienia dla Was.

Nasze centrum handlowe już od ponad roku przechodzi intensywne zmiany, czego mogliście doświadczyć i zaobserwować na wielu polach. Z myślą o Waszym komforcie robienia zakupów modernizujemy nasze wnętrza i rozwijamy się, o czym świadczą m.in. odświeżone pasaże handlowe, nowoczesna strefa gastronomiczna z nowymi meblami czy strefa zabaw dla dzieci z przystosowanymi do ich wieku elementami.

Zyskaliśmy również jeszcze wygodniejsze i dopasowane do Waszych potrzeb strefy relaksu, gdzie można odpocząć między zakupami, a także wpisującą się w trend zero waste biblioteczkę bookcrossingową, gdzie możecie wymieniać się książkami i wypić kawę przy porannej prasie.

Zmiany możecie zauważyć również w coraz atrakcyjniejszej, bardziej kompleksowej ofercie m.in. mody i dodatków, elektroniki, usług czy wyposażenia wnętrz. Tylko w minionym roku w naszym centrum powitaliśmy takie marki jak m.in. home&you, Kodano Optyk, Rebel Electro, Big Star, Ewtex czy Świat Zabaw. Dołączyła też do nas lokalna piekarnia rzemieślnicza Bartkowscy, a wiele sklepów przeszło spektakularną metamorfozę np. Queen czy Marii Styl.

Zwieńczeniem tych zmian jest nazwa – Nowe Bielawy, która niesie nową jakość. Wejścia do centrum wkrótce zyskają nową aranżację, zmienia się kolorystyka fasady, do której oświetlenia wykorzystujemy energooszczędne oświetlenie LED. Na budynku można już podziwiać nowy logotyp, uruchomiliśmy również nową stronę internetową www.nowe-bielawy.pl,  którą możecie już odwiedzać, śledzić nowe otwarcia i wydarzenia w naszym centrum.

A to zaledwie część zmian, jakie jeszcze dla Was zaplanowaliśmy! Wchodźcie na nasze profile na Facebooku i Instagramie oraz trzymajcie rękę na pulsie!