Dzień Babci i Dziadka – co wybrać? - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Dzień Babci i Dziadka – co wybrać?

Już 21 i 22 stycznia świętujemy Dzień Babci i Dziadka! Co im podarować?  Wyjątkowe upominki znajdziecie w Nowych Bielawach!

DLA ELEGANTKI 

Wasza babcia jest prawdziwą damą? Wybierzcie się do sklepu Bialcon, Quiosque, MonnariQueenModny Styl  lub CCCZnajdziecie tam szykowne apaszki, modne kardigany oraz perfekcyjne dodatki. Blasku doda biżuteria z Briju lub od Jubilera Eliza.

DLA MASTERCHEFA

Jeśli Wasza babcia lub dziadek uwielbiają pichcić i eksperymentować z nowymi przepisami, sprawicie im radość nowym blenderem, sokowirówką oraz wypiekaczem do chleba z RTV Euro AGD. Na pewno pobudzą kreatywność. Kropką nad „i” jest ceramika z Jysk lub home&you.

Będzie pysznie!

NA DZIEŃ DOBRY

Dobry poranek Twoim dziadkom zapewni aromatyczna kawa i przytulny szlafrok. Profesjonalne ekspresy do kawy i gofrownice kupicie w RTV Euro AGD, a otulające szlafroki w Pepco lub home&you.

DLA ŚMIESZKA

 Jeśli Wasz dziadek to dusza towarzystwa i lub idealny kompan do rozmów, jako podarek wręczcie zabawny gadżet, grę planszową (Carrefour), dobrą książkę do poduszki (InMedio) lub akcesoria GSM (Orange, Play, T-Mobile, Plus, Teletorium czy Telakces).

ZAWSZE W FORMIE!

Dobrą kondycję naszym dziadkom pomogą utrzymać zdrowe posiłki przygotowane w parowarze oraz smartwatch monitorujący ich codzienną aktywność (RTV Euro AGD), o dobry wzrok zadbają nowe okulary i i futerały (Vision Express, Kodano Optyk), a podczas relaksu przydadzą się kosmetyki i akcesoria kąpielowe (Rossmann, Douglas, Ziaja, Mydlarnia u Franciszka). Warto odwiedzić także Euro-Aptekę w poszukiwaniu wzmacniających ziół dla seniorów.

DLA TRADYCJONALISTÓW

Najlepsze prezenty to także te uniwersalne! Uśmiech na twarzy babci wywoła bukiet kwiatów (Green Place) lub ramka na zdjęcie (Jysk, Pepco), a serce dziadka rozmiękczą czekoladki (Carrefour), lub elegancki krawat (Giacomo Conti). Trafionym drobiazgiem dla każdego będzie zestaw z kawą, herbatą i konfiturami z Czas na Herbatę.

Nie zapomnijcie o życzeniach! Zapraszamy na zakupy.

 

Listę aktualnych rabatów znajdziesz poniżej: