Czas na Jesienne kolekcje w Nowych Bielawach - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Czas na Jesienne kolekcje w Nowych Bielawach

WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK

 Jesienne kolekcje pojawiają się w Nowych Bielawach. Co przynoszą ciekawego?

 

Niespodziewanie, bo z naturalnej palety barw wyłamuje się moda na neonowy róż, ale i total look w kolorze białym. Ten pierwszy niewątpliwie jest niezwykle energetyczny, a biały z kolei to esencja elegancji. Wraca również moda na geometryczne wzory, które odzwierciedlają szyk i klasę. Je znajdziemy m.in. w salonie Bialcon. Po drugiej stronie stoi niepokonany dżins – trwały i wygodny, który świetnie sprawdzi się przy zmaganiach z jesienną aurą. Koniecznie zajrzyjcie do sklepu Big Star.

 

Szukacie inspiracji?

 

Na zwiad najlepszych trendów wybierzcie się do salonu Monnari, gdzie znajdziecie pomysły nie tylko na ubiór do biura czy na specjalne okazje, ale również na taki outfit, który sprawdzi się podczas wspólnego czasu z rodziną, na szopingu oraz wypadzie ze znajomymi.

Jesienne kolekcje to też czas na nowe buty. O nich można by pisać w nieskończoność. Przebojem każdej jesieni jest zamsz, więc jeśli w nowej kolekcji zauważysz botki z tego materiału w dodatku w dobrej cenie (na przywitanie sezonu często są spore zniżki), to bierz je bez wahania. Takie buty posłużą przez lata i (nomen-omen) nigdy nie wyjdą z mody. Nasz modowy kompas wskazuje na CCC, salon Wojas i butik Ryłko.

Po drodze wpadł Ci pomysł na wprowadzenie klimatycznego nastroju w domu? I z tym sobie poradzimy. Jysk to skandynawski styl, dlatego znajdziesz tam minimalistyczne dekoracje, które odnoszą się do jesieni, ale i do surowej, północnej natury. Z kolei, jeśli lubimy wyrazistość i żywy kolor, to nie możemy ominąć sklepu home&you.

Zbliżająca się jesień to również czas na zmiany w kuchni, czyli na stołach goszczą dynie, cukinie, grzyby i jabłka. Pomysły, co z nich smakowitego przyrządzić, znajdziecie w Carrefour.

 

Zapraszamy do odkrywania jesiennych kolekcji w Nowych Bielawach!