Centrum Handlowe Bielawy z eko-akcją 'EkoBielawy. Pielęgnuj pasję' - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Centrum Handlowe Bielawy z eko-akcją ‚EkoBielawy. Pielęgnuj pasję’

‚#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję’ to główne hasło akcji, która rusza w poniedziałek 24 września w Centrum Handlowym Bielawy. W zabawie, która potrwa do 27 września na Klientów czekają akcesoria ogrodnicze oraz sadzonki wrzosu w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy.

Centrum Handlowe Bielawy, które posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM In-Use z oceną ‚Very good’ (ekologiczna charakterystyka budynku) oraz ‚Excellent’ (zarządzanie obiektem) od początku funkcjonowania wspiera działania proekologiczne i chętnie podejmuje się realizacji akcji przyjaznych środowisku. Z tego względu, w dniach 24-27 września w godzinach 14.00-20.00 w CH Bielawy odbędzie się akcja ‚#EkoBielawy. Pielęgnuj pasję’, podczas której centrum chce zarazić swoich klientów pasją do ekostylu, a przy okazji nagrodzić ich upominkami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w CH Bielawy. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy:

  • zrobić zakupy za min. 50 złotych (sumują się maksymalnie dwa paragony, w tym paragon z Carrefour może być na maksymalną kwotę 25 złotych, drugi paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej), okazać paragon/paragony w Punkcie Obsługi Akcji oraz odebrać prezent – rękawice ogrodowe;
  • lub zrobić zakupy za min. 100 złotych (sumują się maksymalnie dwa paragony, w tym paragon z Carrefour może być na maksymalną kwotę 50 złotych, drugi paragon za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej), okazać paragon/paragony w Punkcie Obsługi Akcji oraz odebrać sadzonkę wrzosu w doniczce.

Uczestnik może wziąć udział w akcji maksymalnie trzy razy. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest 98 rękawic ogrodowych oraz 98 sadzonek wrzosu.

‚CH Bielawy od początku swojej działalności promuje działania przyjazne środowisku. ‘#ekoBielawy. Pielęgnuj pasję’ ma na celu nie tylko zachęcić klientów do przyjęcia proekologicznej postawy, ale również nagrodzić praktycznym upominkiem, który na pewno przyda się w pielęgnacji jesiennego ogrodu czy balkonu’ – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Centrum Handlowe Bielawy to nie tylko akcje EKO, ale także technologie przyjazne środowisku. Podczas prac modernizacyjnych prowadzonych na terenie Centrum w ostatnich miesiącach wprowadzono nowoczesne rozwiązania proekologiczne m.in. w zmodernizowanym hipermarkecie Carrefour zamontowano energooszczędne lodówki i oświetlenie LED.