Bezpieczne zakupy - Centrum Nowe Bielawy Toruń
Nowe Bielawy
Poniedziałek - Sobota
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00
Poczta
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Jysk
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 20:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 20:00
Stacja benzynowa
Poniedziałek - Sobota:
07:00 - 22:00
Niedziela:
07:00 - 21:00
Myjna samoobsługowa
Poniedziałek - Niedziela:
24h

Centrum Nowe Bielawy

ul. Olsztyńska 8

87-100 Toruń

Autobusy:
40
Przystanek:
Bielawy
Autobusy:
21, 30 i 37
Przystanek:
Barwna
Autobusy:
35
Przystanek:
Kolankowskiego
Powrót

Bezpieczne zakupy

5 sierpnia 2020

Drodzy Klienci,

W związku z ostatnim komunikatem rządu informujemy, że Centrum Nowe Bielawy zostało ponownie otwarte 4 maja z uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń.

Mając jednak na uwadze rządowe wytyczne, zdrowie i komfort naszych Klientów oraz pracowników, Centrum Nowe Bielawy będzie funkcjonować, ale na nowych zasadach. Oto najważniejsze z nich, z którymi prosimy się zapoznać przed zakupami, aby czuć się bezpiecznie, a także zapewnić bezpieczeństwo innym:

  • Zasłaniaj usta i nos za pomocą maseczki, szalika, chusty czy innego nakrycia. Aktualnie możesz zakupić maseczki na terenie naszego Centrum w maseczkomatach, Euro-Aptece, Carrefour, Rossmann, Bialcon, Big Star oraz Pralni EBS. Tutaj z kolei znajdziesz instruktaż, jak poprawnie nałożyć i zdjąć maseczkę: https://gis.gov.pl/aktualnosci/jak-prawidlowo-nalozyc-i-zdjac-maseczke/.
  • W trakcie zakupów pamiętaj o regularnym, dokładnym myciu oraz dezynfekowaniu rąk. Specjalne dozowniki z płynem dezynfekującym oraz instruktaż prawidłowego mycia rąk znajdziesz na terenie naszego centrum.
  • Podczas wizyty w centrum handlowym unikaj skupisk ludzi i zachowaj odległość min. 2 metrów od innych osób, zarówno podczas poruszania się po pasażu, jak i podczas stania w kolejce. O obowiązujących zasadach bezpieczeństwa będą Wam przypominać widoczne oznaczenia i wskazówki w centrum, m.in. specjalne naklejki przy kasach czy na podłodze.
  • Noś rękawiczki jednorazowe (lub rękawiczki foliowe) zapewnione przez operatora danego sklepu. Użyć można również swoich rękawiczek np. lateksowych. Instruktaż dotyczący poprawnego zakładania i ściągania rękawiczek znajdziecie tutaj: https://gis.gov.pl/aktualnosci/koronawirus-jak-prawidlowo-nalozyc-i-zdjac-rekawice/.
  • Podczas korzystania z parkingu pod centrum handlowym parkuj na co drugim miejscu, a w przypadku braku takiej możliwości, pamiętaj o zachowaniu dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdu.

Powyższa lista nie jest wyczerpująca. Oficjalne wytyczne dostępne są na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego – https://gis.gov.pl/aktualnosci/wytyczne-zamieszczone-na-stronach-poszczegolnych-ministerstw-we-wspolpracy-z-gis/

Dbajcie o siebie!